Evden Eve Taşımacılık:

   Evden Eve Nakliyat da diğer Taşımacılık işleri gibi itina isteyen bir iştir. Değerli eşyalarınızın dikkatle taşınması, ev nakliyesinin en önemli hususudur. Biz de engin tecrübemizle eşyalarınızı güvenli şekilde taşımaktayız.

Şehir içi taşımacılık hizmetlerimiz daha ucuz fakat daha çok kaliteli evden eve nakliyati bir şekil de gerçekleşir.  şehir içi taşımacılık hizmetlerinde de daha az risk bulunur. Tüm nakliyat hizmetlerimiz de kaliteyi görebilirsiniz. Çünkü kaliteli evden eve nakliyati taşımacılık firmamız başkent nakliyatın esas prensiblerindendir.
Şehir içi taşımacılık hizmetlerimiz de evden eve nakliyat gibi banka taşımacılığı, ofis taşımacılığı, kurum taşımacılığı, tesis taşımacılığı, büro taşımacılığı vs. Hizmetlerimiz bulunur. Tüm bu hizmetlerimiz de hiç bir şekil de müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Gülhan nakliyat Müşterilerimizin mağdur olmaması adına taşımacılık altyapımızı teknoloji ile yenilemekteyiz.
Şehirler arası ve şehir içi tüm evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerimizde müşterilerimizin eşyalarını sigorta altına almaktayız. Sigorta ile müşterilerimiz hiç bir şekilde mağdur olmamaktadır. Mağdur olmamak ve dolandırılmamak istiyorsanız firmamız Gülhan Nakliyatı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Gülhan Nakliyatn baslica hizmetlerimiz  şunlardır:

-EVDEN EVE  TASIMACILIGI

-OFIS VE BURO TASIMACILIGI

-FUAR TASIMACILIGI

-DEPOLAMA

-PAKETLEME

-FABRIKA VE BANKA TASIMACILIGI

olarak siz Degerli Musterilerimize hizmet vermektedir.

Ücretsiz Expertis Hizmetleri

Gülhan Nakliyat müşteri temsilcileri gelen evden eve nakliyat talebi doğrultusunda, ön görüşme ve eşyaların detayını net olarak saptayabilmek için müşteriden ekspertiz randevusu alır.

Konusunda uzman olan eksperi kararlaştırılan gün ve saatte keşif için adrese yönlendirir. Görevli ekspertiz bu görüşme sonrasında, keşif esnasında aldığı notlar doğrultusunda ekspertiz raporu çıkarır. Evden eve nakliyat için fiyat teklifini müşteriye sunar. Teklifin Müşteri tarafından kabul görmesi durumunda karşılıklı olarak sözleşme yapılarak sigorta poliçesi çıkartılır ve evden eve taşınma süreci başlar

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Taşınmak için bir firmayla anlaştınız, fakat Firmanın güvenilirliği konusunda bazı şüpheleriniz var.Arayın bizi firma hakında kısa bir araştırma yapıp sizi bilgilendirelim.

Kısa bir süre önce taşındınız.Çok sorunlu bir taşıma oldu.Eşyalarınız çok hasar gördü ve mağdursunuz ne yapmanız gerekiyor.Arayın biz size yol gösterelim.Taşınacaksınız ama ev’mi bulamıyorsunuz arayın bizi yardımcı olalım.

Evden eve taşınma özellikle taşınan açısından yorucu ve çok stresli bir iştir. Bu yorucu ve stresli süreçte birde yanlış firma tercihi yapıldığı takdirde taşınma işkenceye dönüşür.