Firma Profili Bolumumuze Hosgeldiniz,

GULHAN NAKLIYAT Tic.Ltd.Sti Gülhan nakliyat İstanbul Firmamız 1990 Yılında İstanbul’da kurulmuştur ancak o yıllardan günümüze kadar sürekli gelişerek sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti sunabilen bir firma haline gelmiştir. İstanbul’da şehir içi ve şehirler arası nakliyat denildiği zaman akla ilk gelen firma olmanın haklı gururu ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Firmamızın İstanbul’un bir çok yerinde şubesi vardır. Kurumsal bir firma olduğumuz ve işimizi iyi yaptığımız için sürekli taklit ediliyoruz bu nedenle şubelerimizi arayıp bizden öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere en iyi imkanları sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Biz bu sektörde var olduğumuz sürece bizden başkasına ihtiyacınız olmayacaktır. Bizimle çalıştıktan sonra bizi nakliyat hizmeti isteyen bütün tanıdıklarınıza tavsiye edeceğinizi biliyoruz.

– Hasarsız tasımacılık Garantisi
– Uzmanından Demonte Ve Montaj Isleri
– Isini Iyi Bilen Uzman takım arkadaslar?
– Malın Degerine Gore Sigortalama
– Kosulsuz Sartsız Musteri Memmuniyet Garantisi

Degerlerimiz:
Evden eve nakliyat isleminde teknolojik imkanların gelisimi ve nakliyat isleminin sistemli bir bicimde yapılması, sektorde gozle gorulur bir iyilesmenin gozlenmesi,  is sureclerinde sorun ile karsılasılmaması, evden eve nakliyat teknolojilerinin kullanımının artırmak icin kapsamlı cozumler sunar.

Amacımız

Hizmet sunduğumuz bütün müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten memnun kalması en temel amacımızdır. Biz sadece eşya taşımıyoruz, bizim için en değerli şey müşteri memnuniyetidir. Bugüne kadar gelişip büyüyebilmemizin en önemli nedeni zaten budur. Gülhan Nakliyat olarak sizlere güvenli ve huzurlu taşınmalar dileriz.